Dziękujemy

Dziękujemy za zdjęcia. Będziemy polecać.

Joanna i Marcin

Fotografie bardzo nam się podobają i spełniają nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że dzięki naszej opinii pojawi się jeszcze więcej młodych Par, zadowolonych z Twojej pracy.

Katarzyna i Krzysztof

Dziękujemy za zdjęcia. Mamy nadzieję, że będziesz towarzyszyłam nam jeszcze nie jeden raz w naszych rodzinnych uroczystościach.

Karolina i Robert

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile w plenerze, uwiecznione dla Nas na fotografii. Polecamy gorąco.

Anna i Karol

Zdjęcia oczarowały nie tylko nas. Marzena to bardzo sympatyczna osoba, pełna ciepła i uśmiechu. Potrafi nawiązywać szybki kontakt z ludźmi, przez co zyskała sympatię nie tylko naszą, ale również gości weselnych. Wśród gości weselnych poruszała się niczym ,,cień” – niezauważalna i dyskretna.

Magdalena i Arkadiusz

… Super zdjęcia, uchwycone wszystkie najpiękniejsze momenty, głowa pełna pomysłów, niesamowicie ciepłe podejście do Młodej Pary i pełen profesjonalizm – to tylko niektóre, z wielu nasuwających się nam rzeczy … Współpraca, to była czysta przyjemność. Polecamy wszystkim tym, którzy jeszcze nie wybrali swojego Fotografa – na pewno się nie zawiedziecie.

Ewelina i Radek

Taki fotograf to skarb;-)))Bardzo, bardzo polecamy!!!

Magdalena i Janusz

Marzena dziękujemy. Zależało nam na reportażu ujmującego najważniejsze chwile i emocje … i mamy taki reportaż. Bardzo podobają nam się wszystkie zdjęcia … jest ich mnóstwo i wszystkie są dla nas cenne…

Joanna i Marcin

Marzena to prawdziwy skarb. Swoją osoba i pracą potrafi przekonać do siebie najbardziej wybrednych. Doskonałe przygotowanie do ceremonii ślubnej, pełen profesjonalizm. Na dwa tygodnie przed ślubem przyjechała do Nas by poznać rodzinę, obejrzeć kościół i salą ślubną. Na ślubie niewidzialna, a zarazem ujęła każdy szczegół wesela w jak najlepszym wydaniu. Bardzo otwarta na Nasze pomysły podczas pleneru. Efekty pracy Marzeny przeszły nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy Ci, że byłaś fotografem na naszym weselu. Marzena to fotograf, którego jak najbardziej będziemy polecać.

Dorota i Adam

Jesteśmy bardzo zadowoleni i wzruszeni. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia!!!

Karolina i Michał

Marzena. Dziękujemy, że wytrzymałaś nasze niecodzienne wesele i fotografowałaś dla nas ważne wydarzenie, jakim był nasz ślub w Polsce. Było na prawdę nam bardzo przyjemnie pracować z Tobą. Zdjęcia super. Marlena i Egon.

 Zdjęcia są przepiękne!!! Album podoba nam się – i nie tylko nam :)). Z pewnością będziemy polecać tak wspaniałego Fotografa. Każda chwila uwieczniona… Dziękujemy!!!

Ewelina i Konrad

Super, super, super!!! Wszystkie zdjęcia są piękne i wzruszające. Będziemy polecać, a chętnych już jest wiele! Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i utrwalenie tych dla nas najcenniejszych momentów podczas ceremonii i zabawy weselnej oraz pleneru.

Monika i Grzegorz

Moja pierwsza sesja portretowa – dziękuję za wspaniałe zdjęcia.

Joanna

Dziękuję, że pokazałaś mi, że jestem piękna. Cudna metamorfoza.

Gosia

Pozowanie było dla mnie przyjemnością. Świetnie się bawiłam. Zdjęcia fantastyczne. Dziękuję Marzenko.

Agata

Dziękuję za urodzinową sesję. To była wspaniała przygoda.

Adrianna

Marzenko –  zatrzymałaś dla nas każdą chwilę z tak ważnego dnia i uwieczniłaś ją na zdjęciu. Na weselu absolutnie wtapiałaś się w tłum, a mimo to nie przeoczyłaś żadnego nawet najmniejszego szczegółu. Nie zważając na nic, z poświęceniem rzucałaś się w wir szalejących gości na parkiecie, przez co zdjęcia są takie prawdziwe. Albumy wykonane z precyzją i starannością, robią wrażenie nie tylko na gościach weselnych. Na naszym „ekstremalnym” plenerze mimo niesprzyjających warunków byłaś pełna pomysłów no i cierpliwości do nas ;) A z resztą – Marzena – profesjonalistka w każdym calu!!!! Dziękujemy, że byłaś z nami:*

Malwina i Karol

Marzenko, przyczyniasz się do tego, żeby takie skarby powstawały;) jeszcze raz dziękujemy za nasze fotki:*

Asia i Bartek

Dziękujemy za profesjonalną sesję zdjęciową! Pani Fotograf bardzo kreatywna, twórcza, otwarta, niekonwencjonalna (!) a to wszystko dopełnia fakt, że jest bardzo sympatyczna- być może dzięki temu właściciele pozwalali nam zrobić kilka fotek w lokalach a „inni” ludzie pomogli by można było zrobić foto :] Jest zaangażowaną profesjonalistką z indywidualnym podejściem do fotografowanych osób. Fotografiami jesteśmy zachwyceni! Cała sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy za przepiękną pamiątkę

Ania i Adam

Sesja narzeczeńska bardzo kolorowa i pozytywna. Reportaż – super. Dziękujemy za twoją pracę :)

Ilona i Piotr

Piękne albumy, piękne zdjęcia. Dopracowane w każdym szczególe. Serdecznie dziękujemy.

Emilia i Mateusz