Sesja fotograficzna kobieca

Sesja fotograficzna kobieca

Najbardziej lubię fotografować kobiety. Sesje z modelkami, czasami stającymi po raz pierwszy przed obiektywem są najbardziej twórcze. Czuję wtedy niesamowitą kreatywność… ale przede wszystkim radość, że moje modelki wyglądają tak pięknie… Uczę się za każdym razem, że piękno jest w nas samych, nawet kiedy wstajemy rano lub zmęczone wracamy z pracy. Ale jeśli tego nie widzimy codziennie, warto podarować sobie luksus, jakim jest być może jedyna w życiu foto sesja. Szczególnie gdy łączy się ona z jakimś szczególnym okresem w naszym życiu.

Osobiście też mam takie zdjęcia, które dzisiaj stanowią wielką wartość dla mnie i moich najbliższych.  Sesję wykonała mi koleżanka Ewa, która nie fotografuje już dzisiaj, ale uważam, że ma nadal wielki talent. Czas w jakim zdecydowałam się pozować, był najpiękniejszym okresem mojego życia, przepełnionym niesamowitą mocą, miłością i działaniem. Kilka z  wykonanych wtedy zdjęć,  rozdałam rodzinie. Portrety wiszą w ramkach u rodziców, rodzeństwa… a jeden z nich zdobi biuro mojego męża. (to poniżej)

fot. E.Przetakiewicz

Dzisiaj zapraszam kobiety w różnym wieku, na sesje z profesjonalnym makijażem, stylizacją i miłą atmosferą. Podarujcie sobie chwilę luksusu. Wkrótce Dzień Kobiet, Wiosna… cudowny przypływ energii. Warto to utrwalić… być może ten czas, będzie nam dodawał siły w przyszłości ?

Modelka: Dorota

Visage: ,,AkStyling-Visage” Agnieszka Kowalska

Foto: M. Grygielska

 Dorota wzięła udział w licytacji sesji portretowej, którą ogłosiłam w październiku 2014 – w ramach charytatywnej akcji ,,Pomagamy Kubusiowi” , a dochód z tej licytacji został przekazany na konto Fundacji Iskierka na leczenie Kubusia Glapińskiego.
Jeszcze raz dziękuję Dorocie w imieniu rodziców i najbliższych przyjaciół tego dzielnego chłopca.

dn-si-6

Kategoria wpisu: kobieta / woman , metamorfoza